دوره آموزش ماساژ درمانی با مدرک معتبر

درباره ماساژ درمانی

چرا باید در دوره ماساژ
درمانی شرکت کنیم؟

ماساژ از گذشته‌های دور تا کنون به عنوان یک سبک درمانی مورد توجه بسیاری از افراد بوده‌است. شیوه‌های انجام ماساژ در گذشته متفاوت بوده و آنچه که امروزه می‌بینیم انجام ماساژ به سبک نوین است. در سبک نوین، تکنیک‌ها و حرکات مختلفی ابداع شده‌اند که می‌توانند به صورت موثرتر عمل کنند. با توجه به اینکه هر تکنیک کاربرد خاص خود را دارد، می‌توان به کمک آنها طیف گسترده‌ای از بیماری‌های جسمانی و مشکلات روانی را برطرف کرد. ماساژ درمانی یا ماساژ تراپی بر روی بافت‌های عضلانی نرم بدن تمرکز دارد.

ماساژ تراپیست در این روش با ماساژ عضلات نرم بیمار به کاهش فشار و تنش عضلات کمک می‌کند. در پی اقداماتی که ماساژ تراپیست انجام می‌دهد جریان خون در ناحیه آسیب دیده افزایش پیدا می‌کند و در نهایت منجر به آزاد شدن عضلات نرم و درمان بیماری در فرد ماساژ گیرنده می‌شود.

از آنجایی که هر نقطه از بدن با تکنیک منحصر به فردی سازگار است، در کلاس ماساژ درمانی شرح کاملی از آناتومی بدن  صورت می‌گیرد و تکنیک‌های مناسب و کاربردی برای نقاط مختلف بدن معرفی و آموزش داده می‌شوند. به کمک ماساژ درمانی می‌توان به درمان بسیاری از بیماری‌ها از جمله آسیب‌های ورزشی، دردهای عضلانی، سردردهای مزمن، استرس بیش از حد، کم‌ خوابی کمردرد،گردن درد،سیاتیک،چسبندگی دوقولوها،درمان اتیسم،غلظت خون،رفع افسردگی،قوی شدن عضلات،و… کمک کرد.

اگر قصد دارید که به عنوان یک ماساژ درمانگر در این زمینه فعالیت کنید باید به صورت حرفه‌ای توانایی استفاده از تکنیک‌های مختلف را داشته باشید. از جمله این تکنیک‌ها می‌توان به ماساژ طولی، تکنیک ورز دادن، ماساژ مایوفاشیال، ماساژ نقطه ماشه‌ای، ماساژ عمیق متقاطع، ماساژ فشرده و… اشاره کرد.

در دوره ماساژ درمانی شما با جزئیات کامل همه تکنیک‌ها آشنا می‌شوید و پس از سپری کردن طول دوره، می‌توانید به عنوان یک ماساژ درمانگر و متخصص در این زمینه به فعالیت بپردازید و به عنوان یک شغل نیمه وقت یا تمام وقت از طریق آن کسب درآمد کنید.

دوره آموزش ماساژ درمانی با مدرک بین المللی مزیت‌های بسیاری دارد که شما می‌توانید در آموزشگاه چیستا از آنها بهره‌مند شوید. نه تنها برای دوره ماساژ درمانی بلکه برای دیگر دوره‌های آموزش ماساژ چیستا نیز مدرک بین المللی اعطا میشود.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام ثبت نام ماساژ درمانی از طریق راه‌های ارتباطی آموزشگاه چیستا با ما در ارتباط باشید.

چرا باید در دوره ماساژ درمانی شرکت کنیم؟
برای شرکت در دوره ماساژ درمانی همین حالا تماس بگیرید
معرفی دوره آموزش ماساژ​ درمانی

معرفی دوره ماساژ درمانی چیستا

دوره ماساژ درمانی آموزشگاه چیستا یکی از معتبرترین دوره‌های آموزش ماساژ در سطح کشور است که مباحث آن توسط اساتید مجرب و حرفه‌ای تدریس می‌شوند. صفر تا صد اصول و مفاهیمی که باید درمورد ماساژ درمانی از آنها اطلاع پیدا کنید، در این دوره و دیگر دوره‌ها آموزشگاه چیستا، آموزش داده می‌شوند.

با نگاهی به سرفصل‌های دوره ماساژ درمانی که در ادامه در مورد آنها بیشتر صحبت می‌کنیم، به ساختار اصولی و استاندارد آن پی خواهید برد.

قیمت آموزش ماساژ درمانی با توجه به همه‌ی مواردی که در سرفصل‌ها گنجانده شده‌اند، بسیار پایین است و شما با پرداخت هزینه‌ای بسیار پایین می‌توانید یک تخصص ارزشمند با تعداد متقاضیان بالا را در طول یک دوره سازماندهی شده یاد بگیرید و از طریق آن به درآمد بالایی برسید.

کلاس ماساژ درمانی به دو بخش تئوری و عملی تقسیم شده است. در این دوره شما به صورت اصولی توانایی انجام حرکات و نحوه استفاده از تکنیک‌های مختلف را یاد خواهید گرفت.

اگر اطلاعات کمی در زمینه ماساژ دارید، با شرکت در این دوره، از صفر تا صد با مفاهیم و اصول ماساژ درمانی آشنا می‌شوید و پس از اتمام دوره می‌توانید به یک ماسور حرفه‌ای تبدیل شوید. اگر تمایل دارید که از پایه ماساژ را یاد بگیرید، می‌توانید در دوره ماساژ درمانی صفر تا صد آموزشگاه چیستا شرکت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با ما تماس بگیرید.

خدمات ما در آموزشگاه چیستا

توضیحات دوره آموزش ماساژ درمانی

در دوره ماساژ درمانی چه چیزهایی یاد می‌گیریم ؟

سرفصل‌های دوره آموزش ماساژ درمانی شامل آموزش تکنیک‌های مختلف ماساژ تراپی و صفر تا صد اصول و مفاهیم آن است. تمام مباحث در این دوره توسط اساتید حرفه‌ای و باسابقه تدریس می‌شوند. همه افراد می‌توانند از این دوره استفاده کنند، چرا که اصول و مفاهیم از پایه آموزش داده می‌شوند و اساتید تفاوت‌های این سبک از ماساژ را با دیگر سبک‌های ماساژ بیان می‌کنند تا شرکت کنندگان بتوانند منحصرا در این زمینه تخصص کسب کنند.
در کنار کسب تخصص ماساژ درمانی، پس از پایان دوره، یادگیری انجام بازاریابی برای  جذب مشتری و نحوه تاسیس سالن ماساژ درمانی، مهم‌ترین دستاورد برای شرکت کنندگان خواهد بود، چرا که پس از اخذ مدرک، می‌توانند به این تخصص به عنوان یک شغل تمام وقت و پردرآمد نگاه کنند.
در دوره ماساژ درمانی چه چیزی یاد می گیریم؟

شرایط حضور در دوره آموزش ماساژ درمانی

برای شرکت در دوره ماساژ درمانی با مدرک بین المللی، نیاز به مدرک خاصی نیست. فقط با دارا بودن شرایط اولیه یعنی توانایی جسمی و انگیزه و علاقه زیاد می‌توانید در دوره شرکت کنید. همچنین برای شرکت در دوره نیاز نیست وسیله‌ای تهیه کنید. در دوره آموزش ماساژ درمانی چیستا تمام وسایل و امکاناتی که شما برای یادگرفتن ماساژ نیاز دارید، به طور کامل فراهم شده‌است و در کلاس‌های ماساژ درمانی در اختیار شما قرار می‌گیرد. از جمله این وسایل می‌توان به روغن ماساژ، سنگ ماساژ، ابزارهای چوبی، شمع و  … اشاره کرد. برای اطلاع و آشنایی دقیق‌تر شرایط حضور و کلاس‌های مختلف ماساژ صوردرمانی ت میتوانید از مشاوره تلفنی چیستا کمک بگیرید تا مشاورین ما در این بخش شما را راهنمایی کنند.

آزمون تئوری و عملی ماساژ درمانی برای دریافت مدرک معتبر

در دوره آموزش ماساژ درمانی شما در دو بخش تئوری و عملی به صورت حرفه‌ای آموزش می‌بینید؛ پس از اتمام دوره برای دریافت مدرک و گواهینامه معتبر و بین المللی از آموزشگاه چیستا باید بتوانید نمره قبولی را در دو آزمون تئوری و عملی کسب کنید. این گواهینامه با مهر و هولوگرام قابل استعلام سازمان فنی و حرفه ای کشور اعطا می‌شود و افراد می‌توانند به اعتبار این مدرک وارد بازار کار حرفه‌ای ماساژ درمانی شوند و از طریق آن به درآمد بالایی برسند.

مدرک معتبر ماساژ درمانی
جزییات دوره آموزشی ماساژ درمانی

طول دوره یادگیری ماساژ درمانی

طول دوره ماساژ درمانی در آموزشگاه چیستا می‌تواند برای هر فردی متفاوت باشد. در آموزشگاه چیستا، دوره مطابق با استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برگزار می‌شود، طراحی و اولویت بندی سرفصل‌ها به گونه‌ای انجام شده است تا شرکت کنندگان بتوانند در طی یک دوره فشرده، به صورت کامل دوره آموزش ماساژ درمانی را سپری کنند.

برای اطلاع از نحوه برگزاری دوره و ساعات و روز برگزاری کلاس‌ها می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید. مشاوران چیستا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تمام سوالات شما پاسخ می‌دهند.

خدمات ما در آموزشگاه چیستا

سرفصل دوره آموزش ماساژ درمانی

سرفصل دوره ماساژ درمانی
سرفصل‌های دوره آموزش ماساژ درمانی شامل آموزش تکنیک‌های مختلف ماساژ تراپی و صفر تا صد اصول و مفاهیم آن است. تمام مباحث در این دوره توسط اساتید حرفه‌ای و باسابقه تدریس می‌شوند. همه افراد می‌توانند از این دوره استفاده کنند، چرا که اصول و مفاهیم از پایه آموزش داده می‌شوند و اساتید تفاوت‌های این سبک از ماساژ را با دیگر سبک‌های ماساژ بیان می‌کنند تا شرکت کنندگان بتوانند منحصرا در این زمینه تخصص کسب کنند.
در کنار کسب تخصص ماساژ درمانی، پس از پایان دوره، یادگیری انجام بازاریابی برای  جذب مشتری و نحوه تاسیس سالن ماساژ درمانی، مهم‌ترین دستاورد برای شرکت کنندگان خواهد بود، چرا که پس از اخذ مدرک، می‌توانند به این تخصص به عنوان یک شغل تمام وقت و پردرآمد نگاه کنند.
چرا آموزشگاه چیستا؟

مزیت دوره آموزشی ماساژ درمانی چیستا

برای یادگیری ماساژ درمانی، انتخاب معتبرترین آكادمی دارای اهمیت بسیار زیادی است. در آكادمی چیستا شما براساس استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای کشور آموزش می‌بینید و در پایان دوره ماساژ درمانی، با مدرک بین المللی که دریافت می‌کنید می‌توانید به عنوان یک ماساژور حرفه‌ای وارد بازار کار شوید. از مزیت‌های دوره آموزشی ماساژ درمانی چیستا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کلاس‌های آموزشگاه چیستا

انواع کلاس ماساژ

علاوه بر ماساژ درمانی، انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که هر کدام با رویکردهای مختلفی برای درمان و بهبود سلامتی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین انواع مختلف ماساژ با سرفصل‌های مختلف در دوره‌های آموزشی مجزا به متقاضیان آموزش داده می‌شوند. در آموزشگاه چیستا شما می‌توانید از بین دوره‌های ماساژ 0 تا 100، ماساژ صورت، ماساژ تایلندی و ماساژ لاغری یکی را به دلخواه انتخاب کنید و برای شرکت در دوره مورد نظر خود از طریق راه‌های ارتباطی با چیستا تماس بگیرید تا مراحل ثبت نام شما انجام شود.

کلاس ماساژ صورت

دوره ماساژ صورت

مراقبت صحیح از پوست صورت دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین جهت افراد زیادی تمایل دارند که برای حفظ فرم و زیبایی صورت خود از روش‌های مراقبتی مناسب و کارآمد استفاده کنند. یکی از بهترین روش‌های مراقبتی از پوست، ماساژ صورت است و شما میتوانید با یادگیری تکنیک‌های ماساژ صورت، بخش قابل توجهی از بازار کار ماساژ را در دست بگیرید و از طریق آن کسب درآمد کنید. در دوره ماساژ صورت شما ماساژهای کاربردی مانند جوانسازی صورت، لیفت و فرم‌دهی صورت، برطرف‌کردن خطوط صورت و ... را یاد خواهیدگرفت.


دوره ماساژ صفر تا صد

آموزش صفر تا صد ماساژ و آموزش ماساژ صورت فنی حرفه ای به صورتی طراحی شده‌اند تا شما پس از اتمام دوره مدرک معتبر و بین المللی خود را با مهر و هولوگرام قابل استعلام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور دریافت کنید. در دوره ماساژ صفر تا صد همانطور که از نام دوره پیداست، شما با صفر تا صد اصول و مفاهیم ماساژ آشنا می‌شوید و علاوه بر تدریس تئوری مباحث، اساتید به صورت عملی تکنیک‌ها و حرکات ماساژ را به صورت حرفه‌ای به شما آموزش می‌دهند. اگر جزء افراد مبتدی هستید، این دوره بهترین انتخاب برای شماست.

کلاس ماساژ لاغری

دوره ماساژ لاغری

ماساژ لاغری یا لاغری با ماساژ یکی از انواع ماساژ است که برای کاهش  وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماساژ به عنوان یک روش مکمل درمانی به کار گرفته می‌شود در این دوره شما با مزیت‌ها و شیوه‌های ماساژ لاغری آشنا می‌شوید و می‌توانید به کمک این نوع ماساژ به متقاضیان کمک کنید تا به برنامه کاهش وزن خود پایبند باشند.

 

کلاس ماساژ تایلندی

دوره ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی بسیار مشتری پسند و پرطرفدار است. این نوع ماساژ یکی از سبک‌های ابداع شده در شرق آسیا است که در ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد. شما می‌توانید با گذراندن دوره ماساژ تایلندی که به تای ماساژ نیز شناخته می‌شود، خدمات ماساژ ارزشمندی را ارائه دهید. این نوع ماساژ، به عنوان یک مهارت دستی به متقاضیان آموزش داده می‌شود، به طوری که تکنیک‌های آموزش داده شده در جهت انجام حرکاتی با فشار ملایم و کشش مثبت هستند.

 

دوره ماساژ ورزشی

دوره ماساژ ورزشی

ماساژ ورزشی یک فرآیند فیزیکی است که عمدتاً برای بهبود عملکرد و بازیابی بعد از تمرینات ورزشی انجام می‌شود. این نوع ماساژ به طور خاص بر روی عضلات و بافت‌های نرم بدن تأثیر می‌گذارد و به کمک افزایش جریان خون، کاهش تنش‌ها، افزایش انعطاف‌پذیری و کاهش احتمال آسیب‌های ورزشی کمک می‌کند. شما با شرکت در دوره ماساژ ورزشی قادر خواهید بود آسیب‌های ورزشی را درمان کنید.

دوره کاربر ماساژ

دوره کاربر ماساژ

کاربر ماساژ یک فرد حرفه‌ای است که با استفاده از تکنیک‌های مختلف ماساژ، به ارائه خدمات ماساژ به مشتریان خود می‌پردازد. این افراد دارای آموزش و مهارت‌های لازم برای انجام ماساژ‌های مختلف با هدف بهبود آرامش، رفع تنش‌ها، کاهش درد و بهبود عملکرد عضلات هستند. در دوره کاربر ماساژ شما با یادگیری تکنیک های مختلف به یک ماساژور حرفه‌ای تبدیل خواهید شد و می‌توانید با مشتریان به راحتی ارتباط برقرار کنید.

دوره های آموزشگاه چیستا

قیمت دوره آموزش ماساژ درمانی

دوره حضوری ماساژ درمانی آکادمی چیستا

دوره‌های حضوری آموزش ماساژ درمانی در تهران در آموزشگاه تخصصی ماساژ درمانی چيستا متشکل از دو دوره کامل آموزش حضوری در ٧ روز برای آموزش ماساژ درمانی از مبتدی تا پیشرفته و ورکشاپ یک روزه آموزش حضوری در آکادمی چیستا در آزادی برگزار میگردد.

نظر مشتریان ما درمورد تجربه همکاری

نظرات مشتریان ما در آموزشگاه چیستا

برای شرکت در دوره ماساژ درمانی همین حالا تماس بگیرید