دوره آموزش ماساژ تایلندی با مدرک معتبر

درباره ماساژ تایلندی

چرا باید در دوره ماساژ
تایلندی شرکت کنیم؟

شرکت در دوره ماساژ تایلندی با مزیت‌های زیادی همراه است. ماساژ تایلندی نوعی ماساژ است که از قدمتی چند هزار ساله برخوردار است؛ در واقع از این نوع ماساژ به عنوان یک سیستم درمانی باستانی یاد می‌شود.

به کمک ماساژ تایلندی می‌توان جریان انرژی را در بدن تحریک کرد و آزادسازی نقاط مسدود شده در بدن را به کمک آن انجام داد، تا تنش و اضطراب در فرد ماساژ گیرنده برطرف شود.

در رایج‌ترین شیوه‌های انجام ماساژ، معمولا از حرکات نرم و ماساژ آرامش‌بخش استفاده می‌شود، اما در ماساژ تایلندی تکنیک‌ها متفاوت هستند، به این صورت که برای از بین بردن تنش موجود در بدن، از کشش و تکنیک تکان دادن استفاده می‌شود.

به ماساژ تایلندی، ماساژ تای و یوگای آدم تنبل نیز گفته می‌شود. در این نوع ماساژ نیازی به استفاده از تخت ماساژ نیست و یک زیرانداز ساده روي زمين نیز کافی است. فرد ماساژور در انجام حرکات، دامنه حرکتی بیشتری بر روی بدن در اختیار دارد و میتواند ماساژ را با انعطاف بیشتری انجام دهد. حرکات و تکنیک‌هایی که فرد ماساژ دهنده از آنها استفاده می‌کند شامل کششی شبیه یوگا، فشار آوردن عمیق به عضلات، طب فشاری و تحرک مفاصل است که برای انجام آنها از دست‌ها، زانوها و پاهای خود استفاده می‌کند.

همه‌ی حرکات و تکنیک‌ها در ماساژ تایلندی اثرات آرامش‌بخشی به همراه دارند؛ به طور مثال برای درمان کمردرد می‌توان با ایجاد کشش در ستون فقرات، به جریان انرژی در این قسمت کمک کرد و درد را تسکین داد. انجام تکنیک‌ها و حرکات ماساژ تایلندی ممکن است برای فرد ماساژ گیرنده همراه با درد باشد، که این درد زمانی می‌تواند ناشی از کشش‌های نامناسب و بیش از حد باشد که توسط یک ماساژور غیرحرفه‌ای ماساژ انجام شود. بنابراین اگر می‌خواهید در دوره آموزش ماساژ تایلندی شرکت کنید، باید توسط اساتید مجرب و کارآزموده آموزش ببینید.

ماساژ تایلندی محبوب افراد بسیار زیادی است، به همین خاطر شما می‌توانید با شرکت در کلاس ماساژ تایلندی توسط اساتید حرفه اي و با تجربه و بين المللي آموزشگاه چیستا آموزش ببینید و بعد از اخذ مدرک معتبر ماساژ تایلندی، وارد بازار کار آن شوید و به کسب درآمد بپردازید.

چرا باید در دوره ماساژ تایلندی شرکت کنیم؟
مزیت دوره ماساژ تایلندی
معرفی دوره آموزش ماساژ​ تایلندی

معرفی دوره ماساژ تایلندی چیستا

صفر تا صد دوره ماساژ تای در آموزشگاه چیستا توسط اساتید بسيار قوي و متخصص و برجسته آموزش داده می‌شود. آموزشگاه چیستا طبق استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای دوره‌های خود را طراحی و تدریس می‌کند، به‌طوری که در سطح کشور به عنوان تنها آموزشگاه معتبر توانسته است آموزش ماساژ تایلندی را در بالاترین سطح از کیفیت به متقاضیان ارائه دهد.

مفاهیم و اصول یادگیری ماساژ تای براساس دو بخش تئوری و عملی تدریس و ارائه می‌شوند و همین موجب می‌شود تا شرکت کنندگان بتوانند طول دوره را به خوبی سپری کنند و پس از پایان دوره به عنوان ماسور حرفه‌ای دوره ماساژ تایلندی با مدرک بین المللی شناخته شوند. این دوره آموزشی برای افرادی که اطلاعات کمی با ماساژ تایلندی دارند و به عنوان فردی مبتدی شناخته می‌شوند بسیار مناسب است، چرا که در این دوره جزئیات کامل در سرفصل‌های متنوعی ارائه می‌شوند و افراد می‌توانند صفر تا صد ماساژ تایلندی را در آموزشگاه چیستا آموزش ببیند.

با شرکت در دوره ماساژ تایلندی و یادگیری صفر تا صد آن می‌توانید به عنوان یک ماسور حرفه‌ای وارد بازار کار شوید و به ارائه خدمات ماساژ در مراکز خدماتی ماساژ بپردازید یا با تاسیس یک سالن خصوصی ماساژ، به درآمد بالایی از ارائه خدمات ماساژ تایلندی برسید.

برای شرکت در دوره ماساژ تایلندی همین حالا تماس بگیرید
خدمات ما در آموزشگاه چیستا

توضیحات دوره آموزش ماساژ تایلندی

در دوره ماساژ تایلندی چه چیزهایی یاد می‌گیریم ؟

در دوره آموزش ماساژ تایلندی با تکنیک‌ها، عوامل خطرساز در ماساژ غیرحرفه‌ای و نقاط مختلف بدن و حرکات ماساژ مناسب برای هر کدام و همینطور ابزار لازم برای اجرای ماساژ تایلندی آشنا می‌شوید. این نوع ماساژ براساس طب سنتی تایلند شکل گرفته است و با انرژی بدن سر و کار دارد.

در این روش فرد ماساژ گیرنده بر روی تشک دراز می‌کشد و سپس ماسور از حرکات کششی و یا فشار آوردن به عضلات استفاده می‌کند تا بتواند به این واسطه انعطاف پذیری اندام‌های مختلف را بهبود ببخشد و به جریان انرژی در بدن کمک کند. اجرای حرکات در ماساژ تایلندی از ناحیه پاها شروع می‌شود؛ اغلب ماسور این نوع ماساژ را از روی لباس انجام می‌دهد و برای انجام حرکات مختلف از دست‌ها و پاهای خود استفاده می‌کند تا بتواند اعمال فشار به عضلات و نقاط مختلف بدن را به بهترین شکل انجام دهد.

در دوره ماساژ تایلندی یاد خواهید گرفت که چطور به‌واسطه حرکات و تکنیک‌های مختلف به تسکین و درمان بیماری‌هایی مثل میگرن، سردرد، کمردرد، کاهش اضطراب و استرس، تسکین سفتی و درد مفاصل و همینطور احیا کردن انرژی در بدن کمک کنید.

شرایط حضور در دوره آموزش ماساژ تایلندی

برای شرکت در دوره ماساژ تایلندی، نیاز به مدرک خاصی نیست. فقط با دارا بودن شرایط اولیه یعنی توانایی جسمی و انگیزه و علاقه زیاد می‌توانید در دوره شرکت کنید. همچنین برای شرکت در دوره نیاز به تهیه وسیله خاصی نیست. در دوره آموزش ماساژ تایلندی چیستا تمام وسایل و امکاناتی که شما برای یادگرفتن ماساژ ماساژ تایلندی نیاز دارید، به طور کامل فراهم شده‌است و در کلاس‌های ماساژ تایلندی در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای اطلاع و آشنایی دقیق‌تر شرایط حضور و کلاس‌های مختلف ماساژ تایلندی میتوانید از مشاوره تلفنی چیستا کمک بگیرید تا مشاورین ما در این بخش شما را راهنمایی کنند.

آزمون تئوری و عملی ماساژ تایلندی برای دریافت مدرک معتبر

آموزش ماساژ تایلندی در دو بخش تئوری و عملی ارائه می‌شود، بنابراین افراد شرکت کننده با پرداخت هزینه آموزش ماساژ تایلندی و شرکت در دوره آن باید بتوانند نمره قبولی دو آزمون تئوری و عملی را کسب کنند تا در نهایت موفق به اخذ مدرک و گواهینامه معتبر و بین المللی از آموزشگاه چیستا شوند. این مدرک با مهر و هولوگرام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور اعطا می‌شود، بنابراین قابل استعلام است و در دست داشتن این مدرک حرفه‌ای بودن شما در زمینه ماساژ تایلندی را نشان می‌دهد.

مدرک معتبر دوره ماساژ تای
جزییات دوره آموزشی ماساژ تایلندی

طول دوره یادگیری ماساژ تایلندی

طول دوره ماساژ تایلندی، نحوه برگزاری، ساعات و شرایط کلاس در آموزشگاه چیستا می‌تواند برای هر فردی متفاوت باشد. جهت اطلاع از نحوه برگزاری کلاس ماساژ تایلندی میتوانید از طریق‌های راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما جزئیات کاملی از طول دوره در اختیار شما قرار دهند.

طراحی دوره‌ها و شیوه برگزاری آنها در چیستا براساس استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای بوده و جهت صرفه جویی در زمان شرکت کنندگان، کلاس‌ها به صورت فشرده و اصولی طراحی شده‌اند تا افراد بتوانند اصول ماساژ را در کوتاه‌ترین زمان ممکن یاد بگیرند.

خدمات ما در آموزشگاه چیستا

توضیحات دوره آموزش ماساژ تایلندی

سرفصل دوره ماساژ تایلندی

آموزش ماساژ تایلندی با مدرک فنی و حرفه ای در آموزشگاه چیستا با ساختاری هدفمند انجام می‌شود. برای این دوره سر فصل‌های متنوعی در نظر گرفته شده است، تا در طول دوره، افراد شرکت کننده بتوانند به بهترین شکل ممکن به مباحث تسلط پیدا کنند و با صفر تا صد اصول یادگیری ماساژ به صورت عملی و تئوری آشنا شوند. با نگاهی به سرفصل‌های کلاس ماساژ تایلندی، می‌توانید با روند آموزش بیشتر آشنا شوید. سرفصل‌های این دوره براساس استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای کشور طراحی شده‌اند و توسط بهترین اساتید کارآزموده در آموزشگاه چیستا به شرکت کنندگان دوره ماساژ تایلندی آموزش داده می‌شوند.

چرا آموزشگاه چیستا؟

مزیت دوره آموزشی ماساژ تایلندی چیستا

برای یادگیری ماساژ تایلندی، انتخاب معتبرترین آكادمی دارای اهمیت بسیار زیادی است. در آكادمی چیستا شما براساس استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای کشور آموزش می‌بینید و در پایان دوره ماساژ تایلندی، با مدرک بین المللی که دریافت می‌کنید می‌توانید به عنوان یک ماساژور حرفه‌ای وارد بازار کار شوید. از مزیت‌های دوره آموزشی ماساژ تایلندی چیستا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کلاس‌های آموزشگاه چیستا

انواع کلاس ماساژ

علاوه بر ماساژ تایلندی، انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که هر کدام با رویکردهای مختلفی برای درمان و بهبود سلامتی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین انواع مختلف ماساژ با سرفصل‌های مختلف در دوره‌های آموزشی مجزا به متقاضیان آموزش داده می‌شوند. در آموزشگاه چیستا شما می‌توانید از بین دوره‌های ماساژ لاغری، ماساژ صورت، ماساژ تایلندی و ماساژ درمانی یکی را به دلخواه انتخاب کنید و برای شرکت در دوره مورد نظر خود از طریق راه‌های ارتباطی با چیستا تماس بگیرید تا مراحل ثبت نام شما انجام شود.

کلاس ماساژ صورت

دوره ماساژ صورت

مراقبت صحیح از پوست صورت دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین جهت افراد زیادی تمایل دارند که برای حفظ فرم و زیبایی صورت خود از روش‌های مراقبتی مناسب و کارآمد استفاده کنند. یکی از بهترین روش‌های مراقبتی از پوست، ماساژ صورت است و شما میتوانید با یادگیری تکنیک‌های ماساژ صورت، بخش قابل توجهی از بازار کار ماساژ را در دست بگیرید و از طریق آن کسب درآمد کنید. در دوره ماساژ صورت شما ماساژهای کاربردی مانند جوانسازی صورت، لیفت و فرم‌دهی صورت، برطرف‌کردن خطوط صورت و ... را یاد خواهیدگرفت.


دوره ماساژ صفر تا صد

آموزش صفر تا صد ماساژ و آموزش ماساژ صورت فنی حرفه ای به صورتی طراحی شده‌اند تا شما پس از اتمام دوره مدرک معتبر و بین المللی خود را با مهر و هولوگرام قابل استعلام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور دریافت کنید. در دوره ماساژ صفر تا صد همانطور که از نام دوره پیداست، شما با صفر تا صد اصول و مفاهیم ماساژ آشنا می‌شوید و علاوه بر تدریس تئوری مباحث، اساتید به صورت عملی تکنیک‌ها و حرکات ماساژ را به صورت حرفه‌ای به شما آموزش می‌دهند. اگر جزء افراد مبتدی هستید، این دوره بهترین انتخاب برای شماست.

کلاس ماساژ درمانی

دوره ماساژ درمانی

ماساژ به عنوان یک روش درمانی مکمل در کنار دیگر روش‌های درمانی پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به کمک ماساژ درمانی می‌توان از تکنیک‌های مختلفی برای بهبود و درمان مشکلات و بیماری‌های مختلف جسمی و روحی استفاده کرد. در دوره ماساژ درمانی تکنیک‌های متنوعی آموزش داده می‌شوند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.

کلاس ماساژ لاغری

دوره ماساژ لاغری

ماساژ لاغری یا لاغری با ماساژ یکی از انواع ماساژ است که برای کاهش  وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماساژ به عنوان یک روش مکمل درمانی به کار گرفته می‌شود در این دوره شما با مزیت‌ها و شیوه‌های ماساژ لاغری آشنا می‌شوید و می‌توانید به کمک این نوع ماساژ به متقاضیان کمک کنید تا به برنامه کاهش وزن خود پایبند باشند.

دوره ماساژ ورزشی

دوره ماساژ ورزشی

ماساژ ورزشی یک فرآیند فیزیکی است که عمدتاً برای بهبود عملکرد و بازیابی بعد از تمرینات ورزشی انجام می‌شود. این نوع ماساژ به طور خاص بر روی عضلات و بافت‌های نرم بدن تأثیر می‌گذارد و به کمک افزایش جریان خون، کاهش تنش‌ها، افزایش انعطاف‌پذیری و کاهش احتمال آسیب‌های ورزشی کمک می‌کند. شما با شرکت در دوره ماساژ ورزشی قادر خواهید بود آسیب‌های ورزشی را درمان کنید.

دوره کاربر ماساژ

دوره کاربر ماساژ

کاربر ماساژ یک فرد حرفه‌ای است که با استفاده از تکنیک‌های مختلف ماساژ، به ارائه خدمات ماساژ به مشتریان خود می‌پردازد. این افراد دارای آموزش و مهارت‌های لازم برای انجام ماساژ‌های مختلف با هدف بهبود آرامش، رفع تنش‌ها، کاهش درد و بهبود عملکرد عضلات هستند. در دوره کاربر ماساژ شما با یادگیری تکنیک های مختلف به یک ماساژور حرفه‌ای تبدیل خواهید شد و می‌توانید با مشتریان به راحتی ارتباط برقرار کنید.

دوره های آموزشگاه چیستا

قیمت دوره آموزش ماساژ تایلندی

دوره حضوری ماساژ تایلندی آکادمی چیستا

دوره حضوری ماساژ تایلندی

دوره‌های حضوری آموزش ماساژ تایلندی در تهران در آموزشگاه تخصصی ماساژ چيستا متشکل از دو دوره کامل آموزش حضوری در ٧ روز برای آموزش ماساژ تایلندی از مبتدی تا پیشرفته و ورکشاپ یک روزه آموزش حضوری در آکادمی چیستا در آزادی برگزار میگردد.

نظر مشتریان ما درمورد تجربه همکاری

نظرات مشتریان ما در آموزشگاه چیستا

ثبت نام دوره ماساژ تایلندی

اگر هنوز از شرکت در دوره آموزش ماساژ تایلندی تردید، دارید، با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم!
برای شرکت در دوره با ما تماس بگیرید.
اطلاعات زیر را پر کنید تا در کم تر 24 ساعت با شما تماس بگیریم

سوالات شما درباره دوره ماساژ تایلندی آموزشگاه چیستا

سوالات متداول درباره دوره ماساژ تایلندی

امروزه ماساژ تایلندی یکی از محبوب‌ترین روش‌های ماساژ است. در نتیجه افراد بسیاری به دنبال خدمات ماساژ تایلندی هستند. در نتیجه شما با شرکت در دوره ماساژ و یادگرفتن تکنیک های ماساژ تایلندی اصولی می‌توانید خدمات مربوط این نوع ماساژ را انجام داده و درآمد زیادی کسب کنید.

آموزشگاه چیستا، با داشتن اساتید مجرب و حرفه‌ای به شما تمام اصول و روش‌های ماساژ تایلندی را به صورت تخصصی آموزش می‌دهد. به طوری که بعد از شرکت در دوره‌های ماساژ تایلندی چیستا، دیگر از دوره‌های دیگر بی‌نیاز خواهدشد و با مدرک معتبر خود می‌توانید کار خود را شروع کنید!

برای شرکت در کلاس ماساژ تایلندی، نیاز به هیچ پیش نیاز و دانسته‌ای نیست. اساتید این آموزشگاه تمام مباحث مربوط به ماساژ تایلندی را به ساده‌ترین شکل ممکن به شما یاد می‌دهند. برای شرکت در کلاس‌های ماساژ تایلندی فقط انگیزه و شور و شوق شما کافیست!

برای آشنایی با سرفصل های کلاس ماساژ تایلندی و کلاس ها با ما تماس بگیرید و پس از مشاوره و صحبت با متخصصان آموزشگاه جیستا، برای ثبت نام اقدام کنید.

هزینه دوره ماساژ تایلندی، با توجه به نحوه برگزاری متفاوت است. برای مشاوره و اطلاع از هزینه و قیمت کلاس ماساژ تایلندی کافیست با شماره 02166595441 یا 02166595319 تماس بگیرید.

نحوه برگزاری کلاس های ماساژ تایلندی به صورت حضوری است. کلاس‌های حضوری به صورت خصوصی و یا گروهی برگزار می‌شود. برای ثبت نام و اطلاع از زمان شروع کلاس‌های ماساژ تایلندی کافیست با شماره 02166595441 یا 02166595319 تماس بگیرید.

به دلیل وجود اساتید مجرب و متخصص، شما به صورت اصولی و حرفه‌ای انواع روش های ماساژ تایلندی را یاد خواهید گرفت و به  یک ماساژور حرفه‌ای تبدیل می‌شوید. در نتیجه بعد از اتمام کلاس‌های ماساژ تایلندی، قادر خواهید بود تا به راحتی وارد بازار کار شده و سالنی تاسیس کنید و یا در یک سالن خدمات ماساژ مشغول به کار شوید.

مدرکی که بعد از اتمام کلاس و سپری‌کردن آزمون تئوری و عملی آزمون ماساژ دریافت می‌کنید، بین‌المللی و معتبر بوده و مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای نیز می‌باشد. این مدرک معتبر به شما کمک می‌کند تا به راحتی در سالنی مشغول به کار شوید.

برای شرکت در دوره ماساژ تایلندی همین حالا تماس بگیرید