دوره ماساژ لاغری با مدرک معتبر

درباره ماساژ لاغری

چرا باید در دوره ماساژ
لاغری شرکت کنیم؟

ماساژ لاغری به طور کل هیچ عارضه‌ای ندارد و بلعکس بسیار مفید است. دوره ماساژ لاغری در سال‌های اخیر توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است، چرا که متقاضیان بسیاری به دنبال لاغری با ماساژ هستند. این روش در واقع به عنوان یک روش کمک درمانی عمل می‌کند. افراد می‌توانند با یک برنامه غذایی سالم و برنامه ورزشی مداوم به وزن ایده‌آل خود برسند.

مشکلی که بسیاری از افراد در برنامه کاهش وزن خود با آن روبرو هستند، عدم پایبندی است. ماساژ لاغری به افراد کمک می‌کند تا تنش‌ها را از خود دور کنند و با توان و تمرکز بیشتری به برنامه کاهش وزن خود پایبند باشند. ماساژ لاغری برای افرادی که سعی در کاهش وزن دارند معجزه می کند. این نوع ماساژ باعث هضم بهتر غذا می‌شود و اشتها را کم و کنترل می‌کند. ماساژ لاغری باعث از بین رفتن نفخ و یبوست می شود و میزان متابولیسم بدن را افزایش می‌دهد و به ماهیچه‌ها کمک می کند تا کالری بیشتری بسوزد.

 بر اثر این ماساژ تولید متابولیسم در بدن افزایش می‌یابد و همین امر باعث شده اندروفین‌های بیشتری در بدن آزاد شود. هر چه میزان اندروفین بیشتر باشد ماساژ گیرنده حال بهتری داشته و شاداب تر با انگیزه‌تر و پر انرژی‌تر خواهدبود.

ماساژ لاغری هم می‌تواند بدون روغن انجام شود هم با روغن. اما توصیه می شود در انجام این ماساژ از روغن و یا ژل‌های مخصوص استفاده شود. زیرا بر کیفیت ماساژ لاغری افزوده شده و باعث جوانسازی و درخشندگی پوست خواهدشد. در ماساژ لاغری جریان لنفاوی بهبود میابد، برخلاف خون لنف نمی‌تواند به خودی خود جریان یابد بنابراین متابولیسم پایین خواهد بود مگر اینکه تحریک شود. با این ماساژ لنف جریان می یابد و سلول ها فعال می‌شوند تا بدن متعادل شود.

 ماساژ لاغری تورم را از بین می برد در اثر این ماساژ لنف شروع به حرکت می‌کند. بنابراین مواد زائر تخلیه می‌شوند پاورم را از بین میبرد و متابولیسم پایه افزایش پیدا کرده و بدن را وادار می کند چربی سوزی با سرعت بالا و به راحتی انجام شود و کاهش وزن راحت‌تر اتفاق بیفتد.

در روش ماساژ لاغری، حرکات ماساژ براساس تکنیک‌های حرفه‌ای و موثر انجام می‌شوند، اما مهم است که یک ماسور حرفه‌ای این کار را انجام دهد. اگر می‌خواهید در این زمینه تخصص کسب کنید باید بتوانید دوره‌های عملی و تئوری لاغری با ماساژ را سپری کنید تا صلاحیت و تخصص لازم را کسب کنید. پس از پایان دوره، مدرک شما، اعتبار شما در بازار کار خواهد بود؛ بنابراین میتوانید با کسب نمره قبولی در هر دو آزمون تئوری و عملی، موفق به دریافت گواهینامه معتبر و مدرک بین المللی از آموزشگاه چیستا شوید. این مدرک با مهر و هولوگرام قابل استعلام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور اعطا می‌شود.

برای شرکت در دوره ماساژ لاغری همین حالا تماس بگیرید
معرفی دوره آموزش ماساژ​ لاغری

معرفی دوره ماساژ لاغری چیستا

کلاس ماساژ لاغری در آموزشگاه چیستا با سرفصل‌های استاندارد و به‌روز، توسط اساتید حرفه‌ای و باسابقه برگزار می‌شود. آموزشگاه چیستا با طراحی دوره‌های جامع ماساژ در سبک‌های مختلف و پیروی از استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای، به عنوان یکی از برترین آموزشگاه‌ها در سطح کشور شناخته شده است. برای حرفه‌ای شدن شرکت کنندگان در زمینه ماساژ لاغری، از صفر تا صد مباحث و اصول و مفاهیم آموزش داده می‌شوند. مباحث تدریس شده در دوره ماساژ لاغری به صورت تئوری و عملی هستند. افراد در سطوح مختلف میتوانند در این دوره شرکت کنند و در پایان به عنوان یک ماسور حرفه‌ای، وارد بازار کار ماساژ شوند. در صورت تمایل می‌توانید در کنار ماساژ لاغری، در دوره ماساژ صفر تا صد آموزشگاه چیستا نیز شرکت کنید.

خدمات ما در آموزشگاه چیستا

توضیحات دوره آموزش ماساژ لاغری

در دوره ماساژ لاغری چه چیزهایی یاد می‌گیریم ؟

یادگیری صفر تا صد ماساژ لاغری در این دوره امکان‌پذیر است، چرا که اساتید حرفه‌ای در طول دوره همراه شرکت کنندگان هستند تا اصول و مفاهیم ماساژ لاغری را براساس تخصص و دانش خود به آنها انتقال دهند. تمام طول دوره براساس سرفصل‌های سازماندهی شده سپری می‌شود. در این سرفصل‌ها علاوه بر آموزش مباحث پایه و تفاوت ماساژ لاغری با دیگر سبک‌های ماساژ، به آموزش ماساژ لاغری شکم و پهلو،آموزش بازاریابی و جذب مشتری ماساژ و نحوه کسب درآمد و… پرداخته می‌شود.

در دوره ماساژ لاغری چه چیزهایی یاد میگیریم؟
شرایط حضور در دوره ماساژ لاغری

شرایط حضور در دوره آموزش ماساژ تایلندی

برای شرکت در دوره ماساژ لاغری ، نیاز به مدرک خاصی نیست. فقط با دارا بودن شرایط اولیه یعنی توانایی جسمی و انگیزه و علاقه زیاد می‌توانید در دوره ماساژ لاغری شرکت کنید. همچنین برای شرکت در دوره نیاز به تهیه وسیله خاصی نیست. در دوره آموزش ماساژ لاغری چیستا تمام وسایل و امکاناتی که شما برای یادگرفتن ماساژ نیاز دارید، به طور کامل فراهم شده‌است و در کلاس‌های ماساژ لاغری در اختیار شما قرار می‌گیرد. برای اطلاع و آشنایی دقیق‌تر شرایط حضور و کلاس‌های مختلف ماساژ لاغری میتوانید از مشاوره تلفنی چیستا کمک بگیرید تا مشاورین ما در این بخش شما را راهنمایی کنند.

آزمون تئوری و عملی ماساژ لاغری برای دریافت مدرک معتبر

امکان شرکت در دوره ماساژ لاغری فنی حرفه ای برای افراد در آموزشگاه چیستا فراهم است. این دوره در دو بخش تئوری و عملی برگزار میشود. افراد برای دریافت گواهینامه بین المللی و مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای باید بتوانند در آزمون هر دو بخش نمره قبولی را کسب کنند. این مدرک با مهر و هولوگرام قابل استعلام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور اعطا می‌شود.

جزییات دوره آموزشی ماساژ لاغری

طول دوره یادگیری ماساژ لاغری

در آموزشگاه چیستا دوره آموزش ماساژ لاغری در ساعات و روزهای متنوعی برگزار می‌شود. افراد میتوانند بعد از انتخاب نوع کلاس، با مشاوران چیستا تماس بگیرند تا مراحل ثبت نام برای آنها انجام شود. تمام دوره‌های ماساژ در آموزشگاه چیستا به صورت اصولی طراحی شده‌اند و مطابقت آنها با استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای کشور به ساختارمندتر شدن دوره‌ها کمک بسزایی کرده است.

تمام سرفصل‌های دوره ماساژ لاغری در یک دوره فشرده اما جامع و کامل گنجانده شده‌اند تا شرکت کنندگان بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن دوره را سپری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق راه‌های ارتباطی با مشاوران چیستا تماس بگیرید، تا شما را از ساعات و نحوه برگزاری کلاس‌ها به صورت دقیق مطلع کنند.

خدمات ما در آموزشگاه چیستا

سرفصل دوره ماساژ لاغری

سزفصل دوره ماساژ لاغری

در آموزشگاه چیستا دوره ماساژ لاغری با مدرک بین المللی تایید شده توسط سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برگزار می‌شود. کلاس ماساژ لاغری شامل صفر تا صد اصول، مفاهیم و تکنیک‌ها در سرفصل‌هایی استاندارد است که مباحث عملی و تئوری آنها توسط اساتید مجرب تدریس می‌شوند. در بخشی از دوره شرکت کنندگان یاد می‌گیرند که چطور برای تخصص خود بازاریابی کرده و مشتریان بیشتری را جذب کسب و کار خود کنند.

چرا آموزشگاه چیستا؟

مزیت دوره آموزشی ماساژ لاغری چیستا

برای یادگیری ماساژ لاغری، انتخاب معتبرترین آكادمی دارای اهمیت بسیار زیادی است. در آكادمی چیستا شما براساس استانداردهای سازمان فنی و حرفه‌ای کشور آموزش می‌بینید و در پایان دوره ماساژ لاغری ، با مدرک بین المللی که دریافت می‌کنید می‌توانید به عنوان یک ماساژور حرفه‌ای وارد بازار کار شوید. از مزیت‌های دوره آموزشی ماساژ لاغری چیستا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کلاس‌های آموزشگاه چیستا

انواع کلاس ماساژ

علاوه بر ماساژ لاغری، انواع مختلفی از ماساژ وجود دارد که هر کدام با رویکردهای مختلفی برای درمان و بهبود سلامتی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین انواع مختلف ماساژ با سرفصل‌های مختلف در دوره‌های آموزشی مجزا به متقاضیان آموزش داده می‌شوند. در آموزشگاه چیستا شما می‌توانید از بین دوره‌های ماساژ 0 تا 100، ماساژ صورت، ماساژ تایلندی و ماساژ درمانی یکی را به دلخواه انتخاب کنید و برای شرکت در دوره مورد نظر خود از طریق راه‌های ارتباطی با چیستا تماس بگیرید تا مراحل ثبت نام شما انجام شود.

کلاس ماساژ صورت

دوره ماساژ صورت

مراقبت صحیح از پوست صورت دارای اهمیت بسیار زیادی است به همین جهت افراد زیادی تمایل دارند که برای حفظ فرم و زیبایی صورت خود از روش‌های مراقبتی مناسب و کارآمد استفاده کنند. یکی از بهترین روش‌های مراقبتی از پوست، ماساژ صورت است و شما میتوانید با یادگیری تکنیک‌های ماساژ صورت، بخش قابل توجهی از بازار کار ماساژ را در دست بگیرید و از طریق آن کسب درآمد کنید. در دوره ماساژ صورت شما ماساژهای کاربردی مانند جوانسازی صورت، لیفت و فرم‌دهی صورت، برطرف‌کردن خطوط صورت و ... را یاد خواهیدگرفت.


دوره ماساژ صفر تا صد

آموزش صفر تا صد ماساژ و آموزش ماساژ صورت فنی حرفه ای به صورتی طراحی شده‌اند تا شما پس از اتمام دوره مدرک معتبر و بین المللی خود را با مهر و هولوگرام قابل استعلام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور دریافت کنید. در دوره ماساژ صفر تا صد همانطور که از نام دوره پیداست، شما با صفر تا صد اصول و مفاهیم ماساژ آشنا می‌شوید و علاوه بر تدریس تئوری مباحث، اساتید به صورت عملی تکنیک‌ها و حرکات ماساژ را به صورت حرفه‌ای به شما آموزش می‌دهند. اگر جزء افراد مبتدی هستید، این دوره بهترین انتخاب برای شماست.

کلاس ماساژ درمانی

دوره ماساژ درمانی

ماساژ به عنوان یک روش درمانی مکمل در کنار دیگر روش‌های درمانی پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به کمک ماساژ درمانی می‌توان از تکنیک‌های مختلفی برای بهبود و درمان مشکلات و بیماری‌های مختلف جسمی و روحی استفاده کرد. در دوره ماساژ درمانی تکنیک‌های متنوعی آموزش داده می‌شوند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.

 

کلاس ماساژ تایلندی

دوره ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی بسیار مشتری پسند و پرطرفدار است. این نوع ماساژ یکی از سبک‌های ابداع شده در شرق آسیا است که در ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد. شما می‌توانید با گذراندن دوره ماساژ تایلندی که به تای ماساژ نیز شناخته می‌شود، خدمات ماساژ ارزشمندی را ارائه دهید. این نوع ماساژ، به عنوان یک مهارت دستی به متقاضیان آموزش داده می‌شود، به طوری که تکنیک‌های آموزش داده شده در جهت انجام حرکاتی با فشار ملایم و کشش مثبت هستند.

دوره ماساژ ورزشی

دوره ماساژ ورزشی

ماساژ ورزشی یک فرآیند فیزیکی است که عمدتاً برای بهبود عملکرد و بازیابی بعد از تمرینات ورزشی انجام می‌شود. این نوع ماساژ به طور خاص بر روی عضلات و بافت‌های نرم بدن تأثیر می‌گذارد و به کمک افزایش جریان خون، کاهش تنش‌ها، افزایش انعطاف‌پذیری و کاهش احتمال آسیب‌های ورزشی کمک می‌کند. شما با شرکت در دوره ماساژ ورزشی قادر خواهید بود آسیب‌های ورزشی را درمان کنید.

دوره کاربر ماساژ

دوره کاربر ماساژ

کاربر ماساژ یک فرد حرفه‌ای است که با استفاده از تکنیک‌های مختلف ماساژ، به ارائه خدمات ماساژ به مشتریان خود می‌پردازد. این افراد دارای آموزش و مهارت‌های لازم برای انجام ماساژ‌های مختلف با هدف بهبود آرامش، رفع تنش‌ها، کاهش درد و بهبود عملکرد عضلات هستند. در دوره کاربر ماساژ شما با یادگیری تکنیک های مختلف به یک ماساژور حرفه‌ای تبدیل خواهید شد و می‌توانید با مشتریان به راحتی ارتباط برقرار کنید.

دوره های آموزشگاه چیستا

قیمت دوره آموزش ماساژ لاغری

دوره حضوری ماساژ لاغری آکادمی چیستا

دوره‌های حضوری آموزش ماساژ لاغری در تهران در آموزشگاه تخصصی ماساژ چيستا متشکل از دو دوره کامل آموزش حضوری در ٧ روز برای آموزش ماساژ لاغری از مبتدی تا پیشرفته و ورکشاپ یک روزه آموزش حضوری در آکادمی چیستا در آزادی برگزار میگردد.

نظر مشتریان ما درمورد تجربه همکاری

نظرات مشتریان ما در آموزشگاه چیستا

برای شرکت در دوره ماساژ لاغری همین حالا تماس بگیرید